URL: prawomocny.org/?Kancelaria_Komornika_S%C4%85dowego_%E2%80%9EPrawoMocny%E2%80%9D_-_strona_w_budowie

Witamy na stronie Kancerlarii Komornika Sądowego PrawoMocny

 

W Szczecinie powstaje Policja Komornicza, która będzie służyła do ochrony czynności komorniczych prowadzonych przez Komornika Sądowego.


Ogłoszenie
Poszukujemy kandydatów na stanowiska Policji Komorniczej. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc.

Wszyscy kandydaci na stanowiska Policji Komorniczej - muszą być pokrzywdzeni przez tzw. system, czyli dokładnie przez wszelkiej maści tzw. urzędników, tym przykładowo: sędziów, prokuratorów, komorników, policjantów, lekarzy, urzędników miejskich i wiejskich etc.

Oferty należy kierować do Kancelarii „PrawoMocny” - Komornik Sądowy, tel. +48 793 669 290, w dniach pon.-pt., od godz. 08.00-16.00


W związku z tworzeniem Narodowego Sądu ArbitraŻowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie informujemy, że wydane przez ten sąd wyroki będą realizowane przez naszą kancelarię. 

Więcej o tworzeniu Narodowego Sądu Arbitrażowego dowiedzą się Państwo na jego stronie https://nsa.sz-prawomocny.pl/ oraz w ramach medialnego patronatu w wydawnictwie i serwisie Infoekspres Polska https://www.infoekspres.pl/ Polskie Media Niezależne 1998-2024