URL: prawomocny.org/?Kancelaria_Windykatora_S%C4%85dowego_%E2%80%9EPrawoMocny%E2%80%9D_-_strona_w_budowie

Witamy na stronie Windykatora Sądowego PrawoMocny

Wideo: MEGA HIT ! Koniec systemu. Sąd Arbitrażowy batem na skorumpowanych sędziów, prokuratorów i urzędników

W Szczecinie powstaje Policja Windykacyjna, która będzie służyła do ochrony czynności windykacyjnych prowadzonych przez Windykatora Sądowego.


Ogłoszenie
Poszukujemy kandydatów na stanowiska Policji Windykacyjnej. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc.

Wszyscy kandydaci na stanowiska Policji Windykacyjnej - muszą być pokrzywdzeni przez tzw. system, czyli dokładnie przez wszelkiej maści tzw. urzędników, tym przykładowo: sędziów, prokuratorów, komorników, policjantów, lekarzy, urzędników miejskich i wiejskich etc.

Oferty należy kierować do Kancelarii „PrawoMocny” - Windykator Sądowy, tel. +48 793 669 290, w dniach pon.-pt., od godz. 08.00-16.00


W związku z tworzeniem Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie informujemy, że wydane przez ten sąd wyroki będą realizowane przez naszą kancelarię. 

Więcej o tworzeniu Sądu Arbitrażowego dowiedzą się Państwo na jego stronie www.sa-i.pl oraz w ramach medialnego patronatu w wydawnictwie i serwisie Infoekspres Polska www.infoekspres.pl Polskie Media Niezależne 1998-2023